Witaj na stronie sport-line.pl, zapraszamy na udane zakupy

Cennik Przesyłek

 Forma wysyłki  Czas dostawy  Koszt wysyłki  Maksymalna ilość w paczce
 Paczkomat InPost  1 dzień roboczy  13,50 zł  3 szt.
 Kurier InPost  1 dzień roboczy  16,00 zł  4 szt.
 Kurier Pobranie InPost  1 dzień roboczy  18,00 zł  4 szt.
 Kurier DPD  1 dzień roboczy  16,00 zł  4 szt.
 Kurier pobranie DPD  1 dzień roboczy  18,00 zł  4 szt.Gotówka

Za zamówione towary płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze zamówionego towaru. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który należy wpłacić pieniądze. W tytule przelewu należy podać nr zamówienia.

Nr konta PLN 55 1020 1866 0000 1202 0065 3535

Przelew natychmiastowy

Składając zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę Planet Pay - pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do wybranego banku. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez pośrednika, wyślemy do Ciebie zamówione towary.

Czas realizacji

Nasz sklep oferuje opcję szybkich wysyłek, które pozwalają na dostarczenie zamówienia w krótkim czasie.

Wysyłki są realizowane za pomocą kurierów firm InPost oraz DPD. Zamówienia złożone do godziny 14:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia, co oznacza, że paczki mogą dotrzeć już na drugi dzień roboczy od momentu złożenia zamówienia. Opcja szybkich wysyłek jest dostępna dla większości produktów oferowanych przez sklep, jednak niektóre produkty mogą wymagać dłuższego czasu na przygotowanie i wysyłkę.

Ważne jest, aby przed złożeniem zamówienia zapoznać się z informacjami dotyczącymi dostępnych opcji dostawy oraz czasu realizacji zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się z obsługą klienta, która udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Powrót do góry